•  
  •   Fot. Agnieszka Reczkin, Rafał Reczkin
  26.11.2019

  Bieg, kiermasz, czołg. Wszystko dla Marty

  Niesamowita atmosfera, kilkuset biegaczy i amatorów nordic walking, tłumy kibiców i tych, którzy chcieli pomóc ciężko chorej nastolatce. Do tego ponad 39 tys. zł zebranych na jej leczenie. Radzionkowska impreza charytatywna Pierwsza Mila dla Marty okazała się sukcesem.

  Marta Konik z Radzionkowa ma nowotwór – tłuszczakomięsak śluzowaty. Potrzebne są pieniądze na leczenie. Szkoła Podstawowa nr 2 i stowarzyszenie Cidry Lotajom połączyły siły i zorganizowały dla nastolatki imprezę charytatywną – 24 listopada, w parku przy ul. Danieleckiej.

  Był bieg i marsz…


  Artykuł ukazał się w GWARKU 48/2019 z 03.12.2019

  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.