• Od lipca bilet na trzy miasta najłatwiej będzie kupić u kierowcy.
    Od lipca bilet na trzy miasta najłatwiej będzie kupić u kierowcy. Fot. Alicja Jurasz
10.05.2017

Bilety na trzy miasta znikną z kiosków

Od 1 lipca papierowe bilety KZK GOP, które umożliwiały przejazd na terenie trzech i więcej gmin, znikną ze sklepów i kiosków.

Bilety papierowe na trzy miasta będzie można wciąż kupić u kierowców i w automatach biletowych. W naszym powiecie dwa znajdują się w Radzionkowie, a w najbliższym sąsiedztwie - w Bytomiu i w Piekarach Śląskich. Nie stracą też ważności bilety zakupione przed 1 lipca, będzie można z nich swobodnie korzystać.

– Miesięcznie sprzedajemy 4 do 5 milionów biletów papierowych, w tym tylko 350 tys. na trzy miasta. Stąd decyzja zarządu o wycofaniu ich z jednego kanału dystrybucji – informuje Anna Koteras z KZK GOP. Podkreśla, że bilety na trzy miasta można też kupić przez aplikację na telefonie lub za pośrednictwem karty ŚKUP. W elektronicznej wersji są o 0,20 zł tańsze. Ale warto dodać, że zakup biletów w systemie nie działa bezproblemowo. 

Więcej o sprawie napiszemy w najbliższym numerze Gwarka. (aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.