07.01.2019

Bitwy w TCK

We wtorek, 8 stycznia rusza nowy cykl zajęć w Tarnogórskim Centrum Kultury - “Gry bitewne w TCK”, które są przeznaczone dla fanów gier bitewnych z uniwersum Warhammer 40000 i Age of Sigmar.

Spotkania będą się odbywały we wtorki w godz. 17-22, a turnieje w każdą ostatnią sobotę miesiąca w godz. 17-22. Dla uczestników przygotowano dwa pełnowymiarowe stoły do gry z profesjonalnymi makietami, książkami z zasadami oraz czterema armiami.

Nowicjusze poznają podstawowe zasady gry oraz wezmą udział w warsztatach malowania figurek i pojazdów. Gracze zaawansowani będą mieli okazję zmierzyć się w cyklicznie organizowanych turniejach lub po prostu przyjść pograć ze znajomymi. TCK zaprasza również pasjonatów gier planszowych, karcianek i RPG.

Wstęp wolny – wejściówki można odebrać w kasie TCK.

(esp)


Artykuł ukazał się w GWARKU 1/2019 z 31.12.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.