•  Od dwóch lat modernizacja i przebudowa kanalizacji w gminie stoi w miejscu.
     Od dwóch lat modernizacja i przebudowa kanalizacji w gminie stoi w miejscu. Fot. Archiwum Gwarka
18.09.2018

Bo cena była za niska?

4 unieważnione przetargi dotyczące rozbudowy kanalizacji w ciągu dwóch lat – to bilans gminy Krupski Młyn. Powodem były zbyt wysokie kwoty proponowane przez oferentów. Ale gmina odrzuciła też ofertę z powodu rażąco niskiej ceny. Tyle że wykonawca chciał się podjąć inwestycji za 399 tys. zł, czyli zapłacić o tysiąc złotych mniej, niż samorząd chciał wydać.

W ubiegłym tygodniu na stronie internetowej Krupskiego Młyna pojawiło się trzecie już ogłoszenie dotyczące tej samej inwestycji na osiedlu Ziętek. W poprzednim przetargu wzięły udział dwie firmy. Gmina go unieważniła. Ofertę firmy z Kamienicy na 453…


Artykuł ukazał się w GWARKU 37/2018 z 18.09.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.