•  Mieszkańcy palą znicze pod domem, w którym mieszkał 34-latek z matką.
     Mieszkańcy palą znicze pod domem, w którym mieszkał 34-latek z matką. Fot. Agnieszka Reczkin
15.03.2019

Bobrowniki Śląskie: matka z zarzutem zabójstwa syna

Kobieta była pijana. Nie potrafi powiedzieć, dlaczego zabiła syna.

Do zdarzenia doszło w piątek, 8 marca, w domu w Bobrownikach Śląskich. Po godz. 23 kobieta zadzwoniła pod nr 112 i wezwała pogotowie. Ratownicy znaleźli mężczyznę z dwoma ranami w plecach, prawdopodobnie zadano je nożem. Od razu zawiadomili policję.

65-latka mieszkała z 34-letnim synem. W momencie tragicznego zdarzenia była pijana – miała ok. 1,5 promila alkoholu w organizmie. Nie potrafiła powiedzieć, dlaczego zabiła syna. Przyznała, że doszło między nimi do awantury. Zresztą kłócili się już wcześniej, były nawet rękoczyny. Jednak nie było żadnego zgłoszenia na policję o znęcaniu się.

Kobieta jest w areszcie. Postawiono jej zarzut zabójstwa. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.