•  Boisko i trybuna są już prawie gotowe. Już niedługo będzie można tu oglądać mecze - i tych młodszych piłkarzy, i seniorów z Ruchu Radzionków.
     Boisko i trybuna są już prawie gotowe. Już niedługo będzie można tu oglądać mecze - i tych młodszych piłkarzy, i seniorów z Ruchu Radzionków. Fot. Alicja Jurasz
08.12.2018

Boisko w Radzionkowie czeka na otwarcie

Stoi już zadaszona trybuna, zamontowano krzesełka, a sztuczną murawę na płycie boiska mierzył specjalista – boisko przy ul. Knosały w Radzionkowie jest już prawie gotowe. To na nim będzie grał Ruch Radzionków, choć sam obiekt jest dedykowany Szkole Mistrzostwa Sportowego.

Inwestycja kosztowała 5,5 mln zł, miastu Radzionków udało się otrzymać 2,3 mln zł dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach "Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu". Prace ruszyły w czerwcu. Inwestycja zakładała m.in. powstanie pełnowymiarowego boiska do piłki nożnej…


Artykuł ukazał się w GWARKU 49/2018 z 11.12.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.