•  
      Fot. Alicja Jurasz
21.03.2019

Boisko w Radzionkowie już gotowe

Uroczyste otwarcie boiska w Radzionkowie przy ul. Knosały odbędzie się w piątek, 22 marca o godz. 11. Mają w nim uczestniczyć przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Prace zakończyły się w grudniu, ale jak tłumaczyli urzędnicy, gruba warstwa śniegu na całym obiekcie przez długi czas uniemożliwiała dokonanie odbioru i przeprowadzenie oględzin przez nadzór budowlany. Kiedy było to możliwe, okazało się, że pojawiły się usterki, które należy najpierw usunąć. Z tego powodu mecz Ruchu Radzionków z Gwarkiem Tarnowskie Góry, na który czekali kibice obu III-ligowych zespołów, trzeba było przełożyć na inny termin.

12 marca Urząd Miasta w Radzionkowie poinformował, że zostało wydane pozwolenie na użytkowanie boiska przez nadzór budowlany. Miasto musi jeszcze podpisać umowę dotyczącą użytkowania obiektu ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Radzionkowie, która będzie jego zarządcą. Z boiska ma też korzystać Ruch Radzionków i tu będą się odbywać się mecze ligowe.

(aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 12/2019 z 19.03.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.