•  Boisko na Knosały na razie stoi puste - czeka na naprawy usterek i odbiory techniczne.
     Boisko na Knosały na razie stoi puste - czeka na naprawy usterek i odbiory techniczne. Fot. Alicja Jurasz
08.03.2019

Boisko za 5,5 mln zł. Z usterkami

Na otwarcie boiska przy ul. Knosały w Radzionkowie czekają uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego, piłkarze i zarząd Ruchu Radzionków oraz kibice. Ale będą musieli jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

Budowa boiska zakończyła się zgodnie z planem – pod koniec ubiegłego roku, a prace przebiegały zgodnie z harmonogramem. Wydawało się, że szybko będzie można z obiektu korzystać. Czekają na to uczniowie SMS, która ma być gospodarzem obiektu, ale i kibice Ruchu…


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2019 z 12.03.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.