•  W wypadku w Boniowicach ucierpiaa kobieta, pasażerka samochodu kia.
     W wypadku w Boniowicach ucierpiaa kobieta, pasażerka samochodu kia. Fot. Archiwum policji
02.01.2018

Boniowice. Wypadek, niebezpieczna ulica Bytomska

W miejscowości Boniowice w gminie Zbrosławice miał miejsce wypadek drogowy. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych ucierpiała kobieta.

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło 1 stycznia tuż po godzinie 12 na ul. Bytomskiej w Boniowicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 53-letni bytomianin, kierując fordem, doprowadził do zderzenia z samochodem kia, kierowanym przez 50-letniego mieszkańca powiatu opolskiego. W wyniku zdarzenia ranna została pasażerka samochodu kia, którą przewieziono do szpitala. Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku badają śledczy z tarnogórskiej komendy. (CR)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.