• W sobotę o godz. 12 na terenie radzionkowskiego MOSiR-u rozpoczną się zawody pływackie.
    W sobotę o godz. 12 na terenie radzionkowskiego MOSiR-u rozpoczną się zawody pływackie. Fot. Archiwum
11.08.2017

Boule, zumba i zawody pływackie

W najbliższą sobotę nie zabraknie atrakcji dla miłośników sportu. Będzie okazja sprawdzić się w pływaniu, spróbować swoich sił w grze w boule i potańczyć na wolnym powietrzu.

Najwcześniej, o godz. 10, rozpocznie się turniej gry w boule o puchar starosty tarnogórskiego. Zawody, organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zalewu Chechło, odbędą się na terenie ośrodka wypoczynkowego "Start" przy ul. Rekreacyjnej 244 (wjazd od strony Tarnowskich Gór, ośrodek usytuowany jest w sąsiedztwie WOPR). Uczestnicy będą mieli zapewnione zimne napoje i poczęstunek. Zapisy przyjmuje Marian Ozdowy pod nr. tel. 507-081-741. Wpisowe 10 zł.

Do Radzionkowa w sobotę powinni wybrać się amatorzy pływania. O godz. 12 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Księżej Górze rozpoczną się zawody pływackie. Zgłoszenia na kąpielisku, w dniu zawodów.

Z kolei o godz. 13 na dworcu autobusowym na osiedlu Wieczorka w Piekarach Śląskich odbędzie się wakacyjne spotkanie z zumbą, które poprowadzi Paco Mbengue. Wstęp wolny.

(ap)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.