12.04.2019

Brawa z wykrzyknikiem dla nauczycieli. Akcja poparcia na rynku

Dziś, 12 kwietnia o godz. 19 w wielu miejscach w Polsce organizowane są akcje poparcia dla strajkujących nauczycieli. Także na naszym terenie.

Towarzyszą im hasła „brawa z wykrzyknikiem dla nauczycieli”, „światełko z wykrzyknikiem dla nauczycieli”, „Nauczyciele! Podnieście głowę, brawa Wam biją rodzice i uczniowie!”.

Akcja organizowana jest m.in. na tarnogórskim rynku, tak jak wszędzie start o godz. 19. Nauczyciele, rodzice, uczniowie będą mieli okazję pokazać, że szanują, popierają i wspierają strajkujących. Pomysłodawcy proszą, by nie demonstrować przynależności partyjnej, bo akcja ma charakter obywatelski, apolityczny. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.