09.08.2018

Bronił kolegę, wyciągnął nóż

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, jeden mężczyzna miał ranę klatki piersiowej, drugi – przedramienia.

Do zdarzenia doszło przy ul. Piłsudskiego w Tarnowskich Górach. 25-letni bytomianin i 42-letni tarnogórzanin podeszli do 60-latka – chcieli, żeby dał im papierosa. Gdy ten odmówił, zabrali mu tytoń. Zaczęła się bójka. 60-latkowi postanowił pomóc jego 4 lata starszy kolega. Wyciągnął nóż. Efekt: jeden złodziej z raną klatki piersiowej, drugi – z raną ciętą przedramienia. 64-latek próbował uciec, nie słuchał poleceń policjantów, którzy w końcu musieli użyć paralizatora i go obezwładnić.

Dwójka złodziei ma policyjny dozór i grozi im 10 lat odsiadki. Krewki obrońca z nożem może spędzić za kratkami 5 lat. Też ma policyjny dozór. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.