•  Juniorki zakończyły Halowe Mistrzostwa Polski turniejem w Tarnowskich Górach.
     Juniorki zakończyły Halowe Mistrzostwa Polski turniejem w Tarnowskich Górach. Fot. Krzysztof Garczarczyk
12.03.2018

Brązowa Ósemka

Na trzeciej pozycji uplasowały się w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorek hokeistki na trawie Ósemki Tarnowskie Góry. Ostatni turniej mistrzostw odbył się 4 marca w tarnogórskiej hali sportowej przy Parku Wodnym.

Tarnogórzanki przegrały wprawdzie z KKS Kolejarz Gliwice 3:8 i LKS Gąsawa 0:11, ale utrzymały trzecie miejsce w rozgrywkach. Naszym juniorkom pomogły gliwiczanki, które wygrały z AZS Politechnika Poznańska Poznań 4:1 i zawodniczki z Gąsawy, które pokonały poznanianki 5:1. Tytuł mistrzowski zdobył Kolejarz, który w 6 meczach zgromadził 15 punktów. Druga w rozgrywkach Gąsawa zdobyła 13 pkt, a trzecia Ósemka – 4 pkt. Na koncie Politechniki Poznańskiej znalazły się 3 pkt.

Zakończyły się także rozgrywki ligi centralnej w halowej odmianie hokeja na trawie, gdzie grały trzy nasze zespoły. Ósemka I zajęła drugie miejsce, dając się wyprzedzić tylko Polonii Skierniewice. Tarnogórscy oldboje zajęli szóste miejsce, a rywalizujące wraz z panami seniorki Ósemki uplasowały się na ostatnim, ósmym miejscu.


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2018 z 13.03.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.