•  W okresie wakacji wiele firm budowlano-remontowych tradycyjnie zaangażowanych było w termomodernizacje i remonty placówek oświatowych.
     W okresie wakacji wiele firm budowlano-remontowych tradycyjnie zaangażowanych było w termomodernizacje i remonty placówek oświatowych. Fot. Krzysztof Garczarczyk
11.09.2018

Budowlańcy potrzebni od zaraz

Trzeba było aż czterech przetargów, aby w końcu zgłosiła się firma zainteresowana wykonaniem remontu dachu urzędu gminy w Ożarowicach. Dobra koniunktura gospodarcza sprawia, że dziś branża budowlana może przebierać w ofertach, ale jej bolączką jest brak wystarczającej liczby pracowników, zwłaszcza doświadczonych i wykwalifikowanych.

– Ogłaszane w zeszłym roku trzy przetargi nie doszły do skutku, gdyż nie było żadnej firmy, która podjęłaby się remontu przeciekającego dachu. Liczyliśmy, że gdy minie szczyt budowlany sytuacja się zmieni, ale dopiero na wiosnę, po ogłoszeniu…


Artykuł ukazał się w GWARKU 36/2018 z 11.09.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.