•  Hemarpol dostał zielone światło na budowę w centrum Kalet instalacji do przerobu odpadów metalowych. To jednak nie koniec batalii o zablokowanie inwestycji.
     Hemarpol dostał zielone światło na budowę w centrum Kalet instalacji do przerobu odpadów metalowych. To jednak nie koniec batalii o zablokowanie inwestycji. Fot. Jarosław Myśliwski
11.07.2018

Burmistrz pisze sprzeciw do SKO

Burmistrz Miasteczka Śląskiego wydał decyzję umożliwiającą firmie Hemarpol budowę w centrum Kalet instalacji do przerobu odpadów metalowych. Burmistrz Kalet będzie się od niej odwoływał.

Sprawa ciągnie się od 2014 r. – Szanujemy Hemarpol jako pracodawcę i podatnika, ale rozwój firmy musi być prowadzony w porozumieniu z mieszkańcami – mówi burmistrz Kalet Klaudiusz Kandzia. Urzędnicy obawiają się skutków, jakie będzie miała planowana…


Artykuł ukazał się w GWARKU 27/2018 z 10.07.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.