•  
      Fot. PSP Bytom
24.11.2019

Bytom. Tramwaj potrącił mężczyznę, potrzebny był dźwig

Do zdarzenia doszło w sobotę, przed godz. 1 przy ul. Węglowej.

Na miejscu byli policjanci, strażacy, zespół ratownictwa medycznego. Okazało się jednak, że nie ma możliwości wyciągnięcia potrąconego mężczyzny spod tramwaju. Potrzebny był dźwig Tramwajów Śląskich.

Strażacy udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy. Kiedy już dźwig podniósł tramwaj, wyciągnęli poszkodowanego i przekazali go ratownikom medycznym. Ci zdecydowali o przewiezieniu mężczyzny do szpitala. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.