11.04.2019

​Cała wiedza tupeciarza

Pan “redaktor” przeprasza panią, za to, co napisano w gazecie. I dobrze, że przeprasza, bo daje sygnał innym, że uprawianie dziennikarstwa jest trudniejsze, niż się wydaje niektórym “gwiazdom medialnego rynku”, szczególnie tym, którzy publikując rozmaitości w internecie, starają się uchodzić za osoby, które kształtują opinię publiczną.

Tymczasem, patrząc na nich, widzę pewną głębię. Głębię ich własnej niewiedzy i absolutnej ignorancji. Głębię prostactwa, braku manier, przykrywaną tupetem i zwykłym chamstwem. Widzę, jak gonią za sensacją nawet tam, gdzie jej nie ma, jak wywalają otwarte drzwi, jak odkrywają…


Artykuł ukazał się w GWARKU 15/2019 z 09.04.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.