30.01.2019

Charytatywny Bieg dla Mikusia

W niedzielę, 17 lutego w Zielonej w Kaletach odbędzie się charytatywny bieg dla Mikołaja Smola ze Strzebinia. Trzylatek choruje na nowotwór złośliwy – siatkówczaka i potrzebuje pieniędzy na kosztowne leczenie w Stanach Zjednoczonych.

Bieg główny dla dorosłych rozpocznie się o godz. 12. Do pokonania będzie 6 km. Wcześniej, od godz. 11 odbywać się będą biegi dzieci na krótszych dystansach. Opłata startowa wynosi 30 zł, dla dzieci – 10 zł. Do 31 stycznia należy ją wpłacić na www.siepomaga.pl/mikolaj-smol. Potwierdzenie wpłaty należy przesłać na koski.trenuje@gmail.com wraz z datą i godziną. 

Od 1 lutego wpisowe będzie wpłacane na inne konto w związku z zakończeniem zbiórki na siepomaga.pl. O szczegółach organizatorzy poinformują na facebookowej stronie wydarzenia. Wpisowe obejmuje medal pamiątkowy dla pierwszych 200 osób, posiłek regeneracyjny i ciepły napój po biegu. Organizatorem biegu jest amatorska drużyna Spartan Team.

(aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.