08.01.2019

Chcesz kalendarz, wyślij esemesa

Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach przekazało naszym czytelnikom ścienne kalendarze artystyczne na 2019 r.

Wykorzystano w nich prace powstałe podczas pleneru malarskiego. Przedstawiają m.in. kościoły w Starych Tarnowicach, pałace w Nakle Śląskim i Brynku, leśniczówkę w Reptach Śląskich.

Kalendarze otrzyma 25 osób, które w środę, 9 stycznia, od godz. 11 jako pierwsze wyślą esemesa na numer 666-388-953 (koszt zgodnie z taryfą operatora), wpisując w treści słowo "kalendarz" oraz swoje imię i nazwisko. Z laureatami skontaktujemy się telefonicznie. Kalendarze będą do odbioru w redakcji do końca stycznia.

(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.