•  
      Fot. www.podworko.nivea.pl
15.05.2019

Chcesz mieć nowy plac zabaw? Zagłosuj

Trwa piąta odsłona akcji „Podwórka Nivea”. O place zabaw warte ok. 250 tys. zł walczą między innymi dwa miejsca w Tarnowskich Górach.

Podwórka Nivea mogą powstać przy Szkole Podstawowej nr 3 w centrum miasta i przy Szkole Podstawowej nr 8 na os. Przyjaźń. Warunek: zgłoszenia muszą zdobyć odpowiednio dużą liczbę głosów. Powstanie 20 podwórek, w tym 15 zostanie zbudowanych w miejscach, na które internauci oddadzą najwięcej głosów.

Głosowanie trwa do 20 czerwca. Można oddać jeden głos dziennie.

Na SP 3 można głosować TUTAJ

Na SP 8 można głosować  TUTAJ


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.