•  Co zrobić, gdy w ośrodku zdrowia twierdzą, że dziecka nie ma kto zbadać, bo nie ma pediatry?
     Co zrobić, gdy w ośrodku zdrowia twierdzą, że dziecka nie ma kto zbadać, bo nie ma pediatry?
06.01.2018

Chore dziecko a lekarza brak

Przychodnie zobowiązane są zapewnić dostęp do lekarza rodzinnego lub pediatry. Niestety, zdarzają się sytuacje, gdy chorzy z ośrodka zdrowia są odsyłani z kwitkiem. Pół biedy, gdy dotyczy to dorosłego, gorzej jeśli ofiarą systemu staje się dziecko.

Nasza czytelniczka (dane do wiad. red.) udała się z chorym dzieckiem do jednego z ośrodków zdrowia w Tarnowskich Górach, w którym złożoną miała deklarację wyboru lekarza pediatry dla córki. Na miejscu dowiedziała się, że lekarza nie ma i nikt jej nie…


Artykuł ukazał się w GWARKU 2/2018 z 09.01.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.