03.07.2019

Ciężarówka zablokowała skrzyżowanie

Dziś rano ciężarówka wielkogabarytowa zablokowała ruch na ul. Tarnogórskiej w Świerklańcu.

[AKTUALIZACJA]

Ciężarówka została już usunięta z drogi. Wezwano Inspekcję Ruchu Drogowego.

Okazuje się, że ta sama ciężarówka wielkogabarytowa blokowała też ruch na rondzie przy Castoramie w Tarnowskich Górach - przed godz. 6. Z informacji policji wynika, że doszło wtedy do uszkodzenia, które naprawiono i kierowca pojechał dalej.

***

Do zdarzenia doszło na wysokości stacji paliw niedaleko świerklanieckiego parku. Ciężarówka utknęła na zakręcie i zablokowała ruchliwą drogę. Na facebookowych portalach poświęconych ruchowi drogowemu czytamy o korkach od strony Nakła Śląskiego i Tąpkowic. Ciężarówka ma być przetransportowana na parking. W tej chwili, po godz. 9, akcja jeszcze trwa i są utrudnienia. (esp)

Konsole do gier - sprawdź na Ceneo


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.