•  Ciężarówka rozjechała słup i wjechała w drzewo.
     Ciężarówka rozjechała słup i wjechała w drzewo. Zdjęcia: OSP Żyglinek
12.01.2018

Ciężarowy MAN wjechał w opla i słup. Kierowca był pijany

51-latek za kierownicą ciężarówki na łuku ul. Woźnickiej w Miasteczku Śląskim pojechał na wprost. Uderzył w opla, a potem w słup oświetleniowy i drzewo.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 11 stycznia ok. godz. 23. Uszkodzony słup przewrócił się na okno pobliskiego domu. W ciężarówce były przewożone grzejniki, jednak ładunek nie wypadł.

Nikomu nic się nie stało, choć kierowca uskarżał się na ból głowy. Okazało się, że ma prawie 2 promile alkoholu. Jednak zapewniał, że w chwili zdarzenia był trzeźwy, a alkohol wypił dopiero później. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.