•  W damskiej lidze zagra Triumf Nakło Śląskie.
     W damskiej lidze zagra Triumf Nakło Śląskie. Zdjęcia: MOSiR Radzionków
11.02.2020

Ciderplas znów gra

Ruszyły rozgrywki Amatorskiej Ligi Siatkówki Ciderplas. W tym roku liga obchodzi jubileusz, odbywa się po raz dziesiąty. Siatkarskie zmagania potrwają do 18 kwietnia.

Uroczyste otwarcie ligi odbyło się 8 lutego w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radzionkowie. W tegorocznych rozgrywkach wystąpi 8 damskich i 13 męskich zespołów. Oprócz stałych bywalców i ubiegłorocznych zwycięzców – Kadry Bobrek Bytom i Zero Siedem zagra aż 10 nowych zespołów z całego Śląska.

Święto radzionkowskiej siatkówki rozpoczęło się od sześciu spotkań ligi męskiej, a następnie odbyła się defilada wszystkich drużyn. Flagę Ciderplasu wniosły młode zawodniczki Sokoła Radzionków, a znicz zapalił pomysłodawca i główny koordynator ligi Robert Tobór z drużyny Latających Gwoździ. Koniec części oficjalnej to sesje zdjęciowe wszystkich uczestników i wspólne zdjęcie zawodników.

Kolejne spotkania będą się odbywać w każdą niedzielę, na trzech boiskach równocześnie. Po I kolejce prowadzą Repty w lidze męskiej i Winiacze w damskiej.

(aj) 


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.