• 05.02.2017

  Ciderplas znowu gra

  4 lutego rozpoczęła się Amatorska Liga Siatkówki Ciderplas. To już siódma edycja imprezy organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowie, która zdobyła uznanie poza granicami powiatu.

  W lidze zagrają zespoły m.in.: z Tarnowskich Gór i innych gmin powiatu tarnogórskiego, z Piekar Śląskich, ale i z Bytomia, a nawet Tychów. Rozgrywki zakończą się 8 kwietnia.W ubiegłym roku triumfowała Kadra Bobrek Bytom w lidze męskiej i Diamonds Tychy w lidze damskiej.

  W tegorocznej edycji zagra 8 damskich zespołów i 9 męskich. W tym gronie są już weterani i zwycięzcy Ciderplas, ale też debiutanci. Rozgrywki zapowiadają się więc emocjonująco i mogą zaskoczyć kibiców. Pierwsze mecze rozegrano tuż po uroczystej inauguracji. Następne będą odbywały się w kolejne niedziele. Stałe elementy otwarcia ligi to wniesienie flagi Ciderplas, zapalenie znicza i występy mażoretek z piekarskiej Azarii. (aj) 


  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.