•  Wyjątkowym gościem była Gabriela Szubińska. Z prawej prezes Serdecznych Gabriela Kowalska.
     Wyjątkowym gościem była Gabriela Szubińska. Z prawej prezes Serdecznych Gabriela Kowalska. Fot. Jarosław Myśliwski
06.06.2018

Cisi i skuteczni

Nie robią wokół siebie szumu. Nie narzekają, nie obnoszą się z pretensjami do całego świata, po prostu pomagają niepełnosprawnym.

Stowarzyszenie Serdeczni obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia. Skupia rodziny niepełnosprawnych, bez względu na wiek czy rodzaj niepełnosprawności. Dlatego znajdują tutaj pomoc osoby, którym odmówiono przyjęcia np. na warsztaty terapii zajęciowej, uznając, że nie rokują na jakąkolwiek …


Artykuł ukazał się w GWARKU 22/2018 z 05.06.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.