05.12.2018

Co gmina oferuje przedsiębiorcom?

Izba Przemysłowo-Handlowa z Tarnowskich Gór zaprosiła przedsiębiorców do restauracji Lawendowy Ogród w Świerklańcu na III Tarnogórski Poranek Biznesowy.

Jak zwykle każdy miał możliwość zaprezentowania się, były krótkie prelekcje na tematy biznesowe, a wójt Marek Cyl mówił o tym, co gmina Świerklaniec ma do zaproponowania przedsiębiorcom.

– Modelowym przykładem kompleksowego podejścia naszej gminy do inwestora jest stacja paliw z dwoma myjniami i całodobowym sklepem, która za kilka dni zostanie otwarta u zbiegu ulic Tarnogórskiej i Oświęcimskiej – stwierdził wójt. (mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.