11.10.2018

Co ma do powiedzenia Jan Miodek?

Jak szacuje swoje szanse wyborcze? Jak uporać się z wysokimi cenami wody w Tarnowskich Górach? Dlaczego Paweł Mrachacz nie kandyduje z listy SLD? Na te i inne pytania odpowiada Jan Miodek, kandydat komitetu SLD Lewica Razem na burmistrza Tarnowskich Gór. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

Przed wyborami zaprosiliśmy kandydatów na burmistrza Tarnowskich Gór do redakcji. Poza udzieleniem wywiadu, każdy miał możliwość zadania dwóch pytań kontrkandydatom (odpowiedzi opublikujemy w specjalnym numerze Gwarka na wybory) oraz wygłoszenia trwającego 1 minutę przemówienia do wyborców.

O stanowisko burmistrza Tarnowskich Gór stara się czterech kandydatów. Nagraliśmy rozmowy z Łukaszem Garusem, Arkadiuszem Czechem i Janem Miodkiem. Janusz Śnietka, kandydat PiS nie przyjął naszego zaproszenia. (mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.