02.01.2019

Co mnie zaskoczyło w 2018 roku?

Zaskoczyły mnie zmiany na stanowiskach szefów dwóch poważnych organizacji oraz przemiana osobowościowa jednego z kandydatów na burmistrza Tarnowskich Gór, który zrobił coś, do czego wcześniej nie posunął się nikt z ubiegających się o najwyższy urząd w mieście. Nie zaskoczyła mnie za to jedna pani stanowiąca prawo.

Aleksander König zaskoczył chyba sam siebie. Skrytykował działalność Izby Przemysłowo-Handlowej, w efekcie czego wysunięto jego kandydaturę na prezesa IPH. Trudno oceniać efekty tej zmiany po kilku miesiącach, ale trzeba przyznać, że daje się odczuć powiew świeżości w…


Artykuł ukazał się w GWARKU 1/2019 z 31.12.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.