•  Nastolatka w momencie zaginięcia i progresja wiekowa, dzięki której możemy podejrzewać, jak wyglądałaby dorosła Iwona.
     Nastolatka w momencie zaginięcia i progresja wiekowa, dzięki której możemy podejrzewać, jak wyglądałaby dorosła Iwona. Fot. Archiwum policji
02.09.2019

Co stało się z 13-letnią Iwoną?

13-latka zniknęła bez śladu z osiedla Przyjaźń w Tarnowskich Górach. Szukała jej policja, wojsko, wolontariusze. Bez efektu. Sprawdzano każdy trop – głuche telefony do rodziców czy wskazania jasnowidza. Niestety Iwony do dziś nie odnaleziono.

3 października 2002 r. Iwona wracała z lekcji. Była z koleżanką, spotkała się z mamą. Potem wróciła do szkoły po obiad. Umówiła się jeszcze z koleżanką, że później pójdą do azylu "Cichy Kąt". Jednak nigdy już do tego nie doszło. Iwona do…


Artykuł ukazał się w GWARKU 35/2019 z 03.09.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.