05.04.2018

Co z letniskiem w Zielonej?

Odwiedzacie Zieloną? Niebawem zacznie się sezon turystyczny. Jakie zmiany zaplanowano na ten rok? Propozycje padły podczas VIII Konferencji w sprawie rozwoju Zielonej. Co o nich sądzicie?

W najbliższą sobotę, 7 kwietnia w Zielonej odbędzie się społeczne sprzątanie nad stawami. Organizatorzy zapraszają na godz. 8. Zbiórka koło wiaty na wale pomiędzy zbiornikami wodnymi. Należy zabrać ze sobą grabki, łopatki, taczki, worki na odpady itp. (mir)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.