•  
      Fot Jacek Tarski
03.10.2019

Cukiernicze czary-mary

Wszystko to, gdyby nie było tak skomplikowane, byłoby banalne. Bo co to za filozofia, wziąć mąkę, masło, cukier, jajka, zetrzeć, wymieszać, doprawić, upiec, zrobić krem, udekorować, podać i zjeść? Tyle tylko, że trzeba spełnić dwa warunki.

Po pierwsze ma być smacznie. I było. W niedzielę, 29 września, w zamku w Starych Tarnowicach odbywał się I Festiwal Tortów, Ciastek i Ciasteczek Powiatu Tarnogórskiego. Na imprezie stawili się amatorzy wypieków i zawodowcy, właściciele firm cukierniczych, znawcy tematu i cała masa ciekawskich i…


Artykuł ukazał się w GWARKU 40/2019 z 08.10.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.