25.11.2019

Czad na Korola. 6-latka w szpitalu

W piątek po południu w mieszkaniu przy ul. Korola w Tarnowskich Górach pojawił się dym.

Mieszkańcy zadzwonili po straż pożarną, poinformowali też o tym, że 6-letnia dziewczynka skarży się na ból brzucha. Dyżurny nakazał, by od razu wyszli z lokalu.

Kiedy strażacy dotarli na miejsce, dwie dorosłe osoby i dwoje dzieci byli już na zewnątrz budynku. Nie wiedzieli, skąd ulatnia się dym. Okazało się, że cofnął się przez przewody wentylacyjne.

Zmierzono też zawartość tlenku węgla w powietrzu wydychanym przez 6-latkę. Stężenie było minimalne, jednak zespół ratownictwa medycznego zdecydował o przewiezieniu dziewczynki do szpitala. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.