•  Czarni Kozłowa Góra znów zdominowali halowe mistrzostwa Piekar Śląskich.
     Czarni Kozłowa Góra znów zdominowali halowe mistrzostwa Piekar Śląskich. Fot. Dzięki uprzejmości Łukasza Ściebiorowskiego
30.01.2019

Czarni najlepsi w Piekarach

Siedem drużyn uczestniczyło w Halowych Mistrzostwach Piekar Śląskich w Piłce Nożnej, rozegranych 27 stycznia. Triumfatorem zawodów została po raz trzeci z rzędu ekipa DKS Czarni Kozłowa Góra.

W finale, w normalnym czasie gry, pierwsza drużyna DKS Czarni zremisowała 1:1 z drugim zespołem tego klubu, ale w karnych wygrała 3:2. Trzecie miejsce zajął Orkan Dąbrówka Wielka, wygrywając z KS Nikpol 3:2. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Michała Kleinerta (Nikpol), a najlepszym zawodnikiem Dawida Świerkowskiego (KS Orkan). Królami strzelców okazali się ex aequo Rafał Przerwa i Bartłomiej Lizurek (obaj DKS Czarni). (K)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.