•  Radni prawie jednogłośnie przyjęli budżet na ten rok.
     Radni prawie jednogłośnie przyjęli budżet na ten rok. Fot. Agnieszka Reczkin
08.01.2018

Czas na drogi

Prawie 5 mln zł na drogi, w tym niespełna pół miliona na powiatowe. To pochłonie około połowę pieniędzy, jakie Miasteczko Śląskie przeznaczy w tym roku na inwestycje.

– Po skanalizowaniu gminy przyszedł czas na poprawę stanu dróg – mówi burmistrz Krzysztof Nowak. Najwięcej pieniędzy przeznaczono na ul. Działkową - 2 mln zł oraz ul. Sosnową i Jodłową - ponad 1,7 mln zł. Dofinansowania dla powiatu, 495 tys. zł,…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 2/2018 z 09.01.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.