31.01.2019

Czas wybrać lepszych posłów

Niski poziom inteligencji, nieuctwo i kompleksy, a dalej problemy z kulturą osobistą powodują, że człowiek w dyskusji jest w stanie używać tylko argumentów ad personam i tutaj zaczyna się mowa nienawiści. Do tego dochodzą frustraci prześcigający się w inwektywach. Co w tej sytuacji pomogą apele o szacunek do innych?

W powiecie tarnogórskim kolejne rady podejmują apele przeciwko szerzącej się w przestrzeni publicznej przemocy, agresji i mowie nienawiści. W ubiegłą środę tarnogórscy rajcy zaapelowali "do wszystkich mieszkańców naszego miasta oraz osób mających wpływ na atmosferę dyskusji…


Artykuł ukazał się w GWARKU 5/2019 z 29.01.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.