•  Szafka z zamkiem na czip.
     Szafka z zamkiem na czip. Fot. Jarosław Myśliwski
13.03.2018

Czipy i park wodny

W poniedziałek w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach wprowadzono nowy system informatyczny i szafki z zamkami na czipy. Remont trwa nadal i wybierając się na kąpielisko trzeba się liczyć z niedogodnościami. Za to można skorzystać z rabatu.

Do 11 marca remontowana była szatnia grupowa. Po jej oddaniu do użytku, od 12 marca prowadzony jest remont szatni ogólnej, który potrwa do 7 kwietnia. Do tego czasu będzie mniej szafek dla klientów. Nowe szafki - do wyboru mniejsze i większe - wyposażone są w zamki na czipy. System jest prosty w obsłudze, ale - przynajmniej na razie - awaryjny. Na miejscu są pracownicy firmy informatycznej, którzy szkolą pracowników, pomagają klientom i usuwają awarie.

W parku wodnym zamontowano też dwa rodzaje czytników do czipów: pierwsze do ustalenia numeru szafki, gdy klient go zapomni, drugie wyświetlają należność za pobyt. Jeżeli nie ma dodatkowych opłat, klient może sam, poza kasą, opuścić basen.

Ze względu na remont klienci indywidualni mają 20 proc zniżki, klienci VIP 25 proc. (za kwiecień), z sauny można korzystać za darmo. (mir)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.