•  
      Zdjęcia: Archiwum policji, OSP Czekanów
22.07.2019

Czołowe zderzenie w Czekanowie, kolizja w Radzionkowie

W niedzielę w Czekanowie na DK 78 zderzyły się opel z fiatem. W piątek w Radzionkowie na ul. Schwallenberga ford wjechał w tył skody.

Na DK 78 w Czekanowie 71-letni kierowca opla vectra zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z fiatem panda. Jadąca fiatem 30-latka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut droga w obu kierunkach była zablokowana.

W Radzionkowie na ul. Schwallenberga kobieta jadąca fordem najechała na tył skody. Została zabrana na badania do szpitala, skarżyła się na ból w klatce piersiowej. Nie uniknęła też mandatu za spowodowanie kolizji. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.