•  Z lewej Joanna Gaj, z prawej Małgorzata Miś.
     Z lewej Joanna Gaj, z prawej Małgorzata Miś. Fot. Archiwum klubu
29.01.2019

Cztery medale Championa Lasowice

4 medale wywalczyły zawodniczki Championa Lasowice podczas lekkoatletycznych Halowych Mistrzostw Śląska w Ostrawie.

Joanna Gaj zdobyła srebro, a Małgorzata Miś brąz w trójskoku. Joanna Gaj dodatkowo wywalczyła również brązowy medal w skoku w dal. Natomiast Natalia Kalino w swojej kategorii wiekowej (U18) zajęła trzecie miejsce w trójskoku. Uzyskany wynik - 10,5 m - dał jej awans do Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu. 

Z wyjątkiem Natalii Kalino, która startowała w kategorii wiekowej do 18 lat, pozostałe zawodniczki brały udział w rywalizacji do 20 roku życia. (aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.