•  Jerzy Macoła obchodzi 35 lat zawodowej twórczości artystycznej.
     Jerzy Macoła obchodzi 35 lat zawodowej twórczości artystycznej. Fot. Archiwum zespołu Bernadeta Kowalska i Przyjaciele
04.11.2018

Czuje chemię do muzyki

Zapowiadał się na chemika. Chemią interesował się już w dzieciństwie, potem studiował ją na politechnice. Ale miłość do muzyki, która na dobre zaczęła się w liceum, okazała się silniejsza. W tym roku piekarski muzyk i kompozytor Jerzy Macoła obchodzi 35-lecie pracy artystycznej, które uświetni benefisowy koncert zaplanowany na 25 listopada.

Jerzego Macołę, chłopaka z Szarleja, doskonale znają słuchacze Radia Piekary i fani zespołu Bernadeta Kowalska i Przyjaciele. – Dziś wiem, że 13 lat temu, zaczynając współpracę z Jurkiem, dostałam jedną z kilku superpremii od życia. Gdy posłuchasz piosenek – kompozycji Jurka to…


Artykuł ukazał się w GWARKU 44/2018 z 06.11.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.