• "Twórcy kultury śląskiej" to sztandarowy projektem CKŚ. Co roku fotograficy Krzysztof Miller i Marek Wesołowski zapraszają do udziału w nim wybitne postaci życia kulturalnego, które uwieczniają na artystycznych zdjęciach. Jedn
    "Twórcy kultury śląskiej" to sztandarowy projektem CKŚ. Co roku fotograficy Krzysztof Miller i Marek Wesołowski zapraszają do udziału w nim wybitne postaci życia kulturalnego, które uwieczniają na artystycznych zdjęciach. Jedn Fot. Elżbieta Kulińska
03.10.2017

Czy CKŚ padnie ofiarą oszczędności?

Dyrektor Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim Stanisław Zając obawia się, że w przyszłym roku powiat zabierze jednostce pieniądze. Na sesji przekonywał radnych, by tego nie robili. Nie spodobało się to staroście Krystynie Kosmali.

Starosta uznała, że dyrektor przyszedł zmiękczyć serca radnych, a to by oznaczało, że nie zagłosują za okrojeniem budżetu. Być może ma rację, bo kiedy dyrektor skończył mówić, kilku od razu zadeklarowało, że pieniędzy zabierać nie zamierza.

W starostwie…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 39/2017 z 03.10.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.