•  Zdjęcie poglądowe.
     Zdjęcie poglądowe.
14.11.2019

Czy jedzie z nami lekarz?

– 1 listopada, w Dniu Wszystkich Świętych, lekarz był w karetce pogotowia, która stacjonuje w Tworogu. W Tarnowskich Górach już tylko ratownicy medyczni. A przecież to w mieście jest więcej wyjazdów – mówi nasz czytelnik.

– Podobnie było w czasie Gwarków. Wtedy też zespoły z Tarnowskich Gór jeździły bez lekarza. Ten był w Tworogu. Czyżby dlatego, że tam jest spokojniej, mniej wyjazdów? – dodaje czytelnik (dane do wiad. red.). Czy mogło to stworzyć zagrożenia dla zdrowia i…


Artykuł ukazał się w GWARKU 46/2019 z 19.11.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.