•  
      Fot. Archiwum Gwarka
12.11.2019

Czy masz ważną kartę ŚKUP?

Karty ŚKUP są wydawane od 2015 roku. Okres ich ważności to 4 lata. Warto sprawdzić, czy karta wciąż jeszcze jest ważna, bo na wymianę trzeba poczekać. Wymiana jest bezpłatna.

Data ważności nadrukowana jest na każdej karcie i obowiązuje do końca miesiąca np. 10/19 oznacza, że karta jest ważna do ostatniego dnia października 2019 roku. Pasażerowie mogą wymienić swoją kartę ŚKUP już na trzy miesiące przed upływem daty jej ważności. Wniosek można złożyć na Portalu Klienta lub w Punktach Obsługi Pasażera i Punktach Obsługi Klienta.

Lepiej nie czekać z wymianą karty do ostatniej chwili – na nową kartę trzeba będzie poczekać, a jeśli stara straci w tym czasie ważność, przywrócenie zapisanych na niej uprawnień: biletów, środków pieniężnych oraz ulg będzie możliwe jedynie w drodze reklamacji.

(aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 45/2019 z 12.11.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.