•  – Wystarczyło ocieplić tylko przednie i tylne ściany, bo boczne po tych 10 latach są w dobrym stanie - twierdzi nasz czytelnik.
     – Wystarczyło ocieplić tylko przednie i tylne ściany, bo boczne po tych 10 latach są w dobrym stanie - twierdzi nasz czytelnik. Fot. Archiwum czytelnika
07.04.2018

Czy to marnotrawstwo?

– 10 lat temu ocieplono boczne ściany budynku. Teraz wszystko jest zrywane. Cały blok ocieplają od nowa. To marnotrawstwo pieniędzy – denerwuje się mieszkaniec Miasteczka Śląskiego.

Nasz czytelnik (dane do wiad. red.) opowiada o bloku przy ul. Metalowej 3, zaznaczając, że sprawa dotyczy także kilku innych budynków. – Wystarczyło ocieplić tylko przednie i tylne ściany, bo boczne po tych 10 latach są w dobrym stanie. Podobno firma…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 15/2018 z 10.04.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.