•  Czy poseł zignorował zakaz ruchu?
     Czy poseł zignorował zakaz ruchu? Fot. Agnieszka Reczkin
05.05.2018

Czytelniczka widziała, poseł nie pamięta

– W czwartek, 26 kwietnia około godz. 16.30 poseł Tomasz Głogowski złamał zakaz ruchu. Wjechał od strony pl. Gwarków w ul. ks. Lewka w Tarnowskich Górach – twierdzi czytelniczka. – Czy w tym kraju są równi i równiejsi? Gdyby zatrzymała go policja, czy zasłaniałby się immunitetem?

Poseł był w tym czasie w tej części miasta. – Nie pamiętam, czy przejeżdżałem tą ulicą, bo trzy razy zawoziłem córki na tańce. Pamiętam natomiast spór z panem o miejsce do parkowania, który być może postanowił podzielić się wiedzą o złamaniu przeze mnie przepisów, nie jestem pewien czy zgodną z prawdą – odpowiada poseł Tomasz Głogowski następnego dnia po zdarzeniu. – Nie twierdzę, że nigdy nie złamałem przepisów ruchu drogowego. W ciągu roku zapłaciłem jeden mandat. Natomiast tej sytuacji z ul. ks. Lewka nie pamiętam - dodaje.

(mir)


Artykuł ukazał się w GWARKU 18/2018 z 08.05.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.