16.04.2018

Damscy bokserzy w rękach policji

Policja zanotowała w minionym tygodniu trzy zdarzenia z udziałem tak zwanych damskich bokserów - w Radzionkowie, Orzechu i Tarnowskich Górach.

11 kwietnia kryminalni zatrzymali w Radzionkowie mężczyznę, mieszkańca ul. Nieznanego Żołnierza, który groził śmiercią sąsiadce. Później zaatakował kobietę butelką. Uderzył ją w głowę. 14 kwietnia w Orzechu policja zatrzymała mężczyznę, który znęcał się nad żoną. Damski bokser podczas interwencji naruszył również nietykalność interweniujących policjantów oraz znieważył ich słownie. Do kompletu dodać trzeba 26-latka z ul. Nakielskiej w Tarnowskich Górach. Mężczyzna pobił kobietę.

(JT)


Artykuł ukazał się w GWARKU 16/2018 z 17.04.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.