•  Spłonął budynek, w którym był gołębnik.
     Spłonął budynek, w którym był gołębnik. Zdjęcia: archiwum policji
09.07.2018

Denerwowały go gołębie, więc je podpalił

Policjanci zatrzymali 63-latka z Koszęcina. Podpalił budynek, w którym było kilkadziesiąt gołębi. Większość spłonęła żywcem.

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu w Koszęcinie przy ul. Powstańców Śląskich. Spłonął należący do gminy budynek gospodarczy. Wyprowadzono z niego dwa skutery. Kiedy już ugaszono pożar, okazało się, że w środku były jeszcze gołębie. Spłonęły żywcem.

Od początku podejrzewano, że mogło dojść do podpalenia. Po przesłuchaniach świadków, policjanci zatrzymali 63-letniego mieszkańca Koszęcina. Miał 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany. Powiedział, że denerwowały go gołębie, więc podpalił gołębnik.Mężczyzna jest pod policyjnym dozorem. Grozi mu 5 lat więzienia. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.