•  Strażacy musieli sami zabezpieczyć dach. Gdyby tego nie zrobili remiza zostałaby znowu zalana.
     Strażacy musieli sami zabezpieczyć dach. Gdyby tego nie zrobili remiza zostałaby znowu zalana. Fot. OSP Tworóg
01.07.2019

Deszcz zalał remizę. Robotnicy nie zabezpieczyli dachu

Podczas ulewnego deszczu zalało remizę OSP Tworóg. Budynek jest w trakcie termomodernizacji. Pracownicy firmy, która wykonuje roboty, nie zabezpieczyli go właściwie, nie interesowali się też, co dzieje się na placu budowy po zalaniu. Strażacy musieli poradzić sobie sami.

Woda zalała pomieszczenia, na których rozebrano dach, boks garażowy i wieżę, dostała się także do świetlicy, bo niedawno założone drzwi były nieszczelne. – Pracownicy firmy wyjechali na długi weekend, nie zabezpieczając wcześniej dachu, mimo prognoz, które wyraźnie mówiły o burzach w…


Artykuł ukazał się w GWARKU 26/2019 z 02.07.2019

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.