•  W przyszłym roku na Dniach Radzionkowa korowodu nie będzie.
     W przyszłym roku na Dniach Radzionkowa korowodu nie będzie. Fot. Elżbieta Kulińska
07.11.2019

Dni Radzionkowa w sierpniu. Na ekorynku, bez korowodu

Radzionków zwykle świętował w czerwcu. W przyszłym roku wyjątkowo od 28 do 30 sierpnia. Chodzi o to, by impreza nie była na placu przed “Karolinką”, tylko w pobliżu, na nowym ekorynku.

Ekorynek powstaje niedaleko Centrum Kultury "Karolinka", z jednej strony jest ograniczony ul. Śródmiejską. Będzie tam strefa zieleni i stała scena na imprezy plenerowe, w tym właśnie Dni Radzionkowa. Miasto kupiło teren od Agrosadu. Wcześniej był tam folwark należący do rodziny Donnersmarcków,…


Artykuł ukazał się w GWARKU 45/2019 z 12.11.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.