• Naszą czytelniczkę denerwuje, że sąsiedzi wyrzucają do śmietnika, co się da.
    Naszą czytelniczkę denerwuje, że sąsiedzi wyrzucają do śmietnika, co się da. Fot. Archiwum czytelniczki
21.04.2017

Do budynku wchodzi, kto chce

– Już raz wprowadzili się do nas menele. Pomogła interwencja policji, ale wygląda na to, że wracają. Kiedy w końcu miasto naprawi nam drzwi wejściowe? – skarży się mieszkanka budynku przy ul. Odrodzenia 3 w Tarnowskich Górach.

Zaznacza, że to budynek z mieszkaniami komunalnymi. – Drzwi wejściowe są zepsute od ponad miesiąca. Informowaliśmy o tej sprawie magistrat, ale nic to nie przyniosło – denerwuje się tarnogórzanka (dane do wiad. red.). Teraz każdy może wejść do środka, lokatorzy nie są…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 17/2017 z 25.04.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.